Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Vitberg opinie, Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może znacznie podnieść komfort życia osób cierpiących z powodu bólu nóg, szyi czy kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]