Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zobacz Vitberg opinie na youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, stres, spowolniony metabolizm czy regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich części są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]