Jak działa wibroterapia? O urządzeniach marki Vitberg

Więcej na temat Vitberg opinie na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Osoby pracujące w pozycji siedzącej po pewnym czasie zaczynają cierpieć na bóle kręgosłupa, bóle kończyn oraz otyłość. Jedną z metod radzenia sobie z tymi schorzeniami jest wibroterapia, przeżywająca w ostatnich dziesięcioleciach swój renesans. Prace badawcze nad tą metodą terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez pobudzenie włókien mięśniowych oraz przyśpieszenie metabolizmu może wspierać także proces odchudzania. Wibroterapię często stosują też zawodowi sportsmeni do regeneracji mięśni po wyczerpujących treningach.

Wibroterapia w domu z urządzeniem RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak niedostępna dla zwykłego śmiertelnika. Można się jej poddać we własnym mieszkaniu, bez konieczności umawiania się na zabiegi u rehabilitanta. W sprzedaży można znaleźć urządzenia do wibroterapii wytwarzane przez firmę Vitberg, które służą do stymulacji drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z 3 głównych programów: Nogi, Kręgosłup oraz Relaks, w których można ustawić 4 poziomy częstotliwości wibracji. Część podstawową można powiększyć o kolejne moduły: Szyja, Biodra, Nogi, Kolana oraz Metabolizm.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]