Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesięcznym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – ocena autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]