Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Jeśli poszukujesz więcej informacji dotyczących marki Vitberg, skieruj się tu

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i odtąd skutecznie modernizuje swoją ofertę.

Urządzenia marki Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają krótkotrwałe działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak również dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, w których można przetestować aparat i przekonać się o jego efektywności. Średnio c czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki aparat na własność. to dla nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]