Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

Wszystko o Vitberg opinie

Czy wibroterapia może pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed komputerem z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy ból ramion i szyi. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania szyję, nogi, plecy, biodra lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]