Skuteczne wybielanie zębów u stomatologa

Zdrowe i białe zęby to wspaniała wizytówka każdego człowieka. Niestety bakterie codziennie oddziałują na nasze szkliwo i sprawiają, że staje się ono żółte. Nie zawsze domowe środki wybielające działają efektywnie. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – lampa czy paski?

Czyszczenie uzębienia po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznym wyglądem. Bakterie i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe zabiegi wybielające (paski, żele, soda oczyszczona), nie zapewniają długotrwałych efektów. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna posiada szereg metod, które przywracają zębom naturalny kolor. Jakie zabiegi są teraz najbardziej popularne? Stomatolodzy szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje znakomite efekty już po 3 zabiegach. Zabieg nie wywołuje bólu i jest bezpieczny dla szkliwa.

Wybielanie zębów – specjalistyczny preparat do naświetlania

Jak przebiega wybielanie zębów metodą BEYOND? Pierwszym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. Potem za pomocą specjalnego wzornika oznacza się barwę zębów przed naświetlaniem. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Ważne jest także właściwe dobranie PH żelu. Preparat aktywowany jest przez światło lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba usuwając nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND wybiela zęby nawet o 14 odcieni, rezultaty są więc niesamowite i utrzymują się do 3 lat. Po zabiegu trzeba wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez co najmniej ok. 7 dni. Świetne rezultaty daje również wybielanie zębów za pomocą lampy LED.