Urządzenia Vitberg do wibroterapii – test i recenzja portalu Napieraj.pl

Na napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/ odnajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają drgania?

Aparaty firmy Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeśli uprawiamy sport tylko amatorsko, także możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym domu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wskażemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz intensywność drgań.

Aparat firmy Vitberg zbiera liczne pozytywne opinie zarówno od sportowców, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i regularnych użytkowników. Zauważają oni, że urządzenia pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]