Niezbędny sprzęt dla motocyklisty

Więcej o sprzęcie motocyklowym na https://moto-way.pl/.

Motocykl to jeszcze nie koniec wydatków. By cieszyć się z jazdy wygodnej i bezpiecznej, a przy tym zgodnej z regulacjami, należy zainwestować w sprzęt motocyklowy. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie gadżety są potrzebne oraz w jakim miejscu je nabyć? Wyjaśniamy wszystko w tym artykule!

Sprzęt motocyklowy, jaki trzeba mieć

Kask to – według krajowych rozporządzeń – obowiązkowy element wyposażenia zarówno motocyklisty, jak i jego pasażera. Nie jest niemniej jednak powiedziane, jakiego rodzaju musi być to kask, ważne jest jedynie to, by spełniał normy bezpieczeństwa. Masz prawo wobec tego wybierać spośród wielu kasków dostępnych w sklepach motocyklowych.
Kolejny sprzęt motocyklowy, jaki stanowi wyposażenie obowiązkowe, to oświetlenie, a co więcej prędkościomierz, lusterka, błotniki, hamulce, tłumik wydechu i ogumienie pneumatyczne (każde z nich ma obowiązek spełniać wskazane przez przepisy warunki). Jak zapewne widać, każdy z tych sprzętów to wyposażenie motocykla – motocyklista musi mieć wyłącznie wymieniony już kask. Należałoby jednak zadbać o poboczne akcesoria motocyklowe, które poprawią komfort jazdy, takie jak dobre ubranie i buty czy kufry i sakwy, pozwalające bezpiecznie przewieźć bagaż. Wszystko co istotne dostaniesz w fachowym sklepie motocyklowym.

Gdzie kupić akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy lub stacjonarny?

Jak wybrać sklep z dodatkami motocyklowymi? / Jak wybrać sklep motocyklowy?
W jakim miejscu zakupić sprzęt czy akcesoria motocyklowe? Sklep internetowy będzie równie odpowiednim wyborem jak stacjonarny. Niewątpliwą zaletą stacjonarnego sklepu motocyklowego jest doświadczona obsługa, jaką można poprosić o poradę, jednakże w sklepie internetowym również jest ona dostępna, chociaż żąda kontaktu telefonicznego lub też ewentualnie mailowego.
Wyższością internetowego sklepu z akcesoriami motocyklowymi będą interesujące ceny, w wielu przypadkach bardziej przychylne niż w sklepie stacjonarnym. Z kolei punkt stacjonarny zezwala obejrzeć sprzęt przed zakupem.
Jaki w związku z tym sklep z dodatkami motocyklowymi wybrać, stacjonarny czy internetowy? Można pogodzić obie opcje – niektóre punkty sprzedaży, np. sklep motocyklowy Moto-way, dysponują zarówno sklepem internetowym, jak i sklepami stacjonarnymi (w przypadku Moto-way znajdują się one w Poznaniu oraz Krakowie).

Nasze dane:
Moto-Way Sp. z o.o.
Prosta 40
30-814 Kraków

Mob.: 696 505 026
E-mail: [email protected]