Szukasz oświetlenia do autobusów? Poznaj ofertę OE Industry z Krakowa

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - zobaczcie co może wam zaproponować.

Bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł czy zbagatelizowanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie być powodem niebezpiecznej sytuacji na drodze, co częstokroć kończący się kolizją. Używanie wysokiej jakości niezawodnego oświetlenia jest ważne szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z polskich producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Polski producent oświetlenia dla automotive i mobility – nie tylko lampy tylne, boczne i przednie

W praktyce w portfolio OE Industry znajdziemy dowolny typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp tylnych, przednich i bocznych do autobusów, tramwajów, pojazdów budowlanych czy kamperów, OE Industry produkuje również LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, off-road czy rolniczych. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich albo pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również wykorzystywane przez nieliczne służby światła niebieskie i białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał też o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które zauważalnie poprawiają jakość życia zawodowych kierowców spędzających sporo tygodni w trasie. A to jedynie część produktów spółki OE Industry.

OE Industry dokładnie analizuje oczekiwania swoich kontrahentów

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta jest czymś więcej niż przeciętnym producentem oświetlenia do autobusów. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy wcielić w życie zamysł kontrahenta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację produktu. Co ważne, spółka udziela również wsparcia posprzedażowego. Wskutek silnej presji na wszechstronne testowanie najnowszych produktów, budowania doświadczonej kadry profesjonalistów, jak również dogłębnych analiz potrzeb swoich odbiorców, OE Industry zyskało pozycję światowego lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Nasze dane:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]