CadXpert – dystrybutor skanerów 3D do profesjonalnych zastosowań

Dowiedz się więcej o profesjonalnym skanerze 3D na cadxpert.pl.

Asortyment firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt znanych marek, m.in.:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych.

Shining 3D – skanery od nowatorskiego producenta

Firma Shining 3D już od ponad dekady (od 2004 roku) produkuje wysokiej jakości urządzenia do druku przestrzennego (skanery 3D, ale również drukarki 3D, materiały oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D wyróżnia się innowacyjnością, jest również pomysłodawcą wielu patentów – do 2015 r. sfinalizowali ich łącznie kilkaset (m.in. na wzory i oprogramowanie). Skanery 3D tej firmy mają szerokie zastosowanie w medycynie, lotnictwie, edukacji i szeregu innych sektorach przemysłu. Sprzęt Shining 3D dąży do zmniejszenia nakładów na produkcję, a zarazem podniesienia jakości i wzrostu wydajności.

Skanery 3D DOF – charakterystyka linii Freedom, Swing i Edge

Skanery 3D marki DOF dzielą się na trzy kolekcje:
– Swing – produkty z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, kształtem (przypominają literę L), prostą obsługą oraz dużą skutecznością i szybkością pomiarów. Sklep CadXpert posiada w ofercie także skanery 3D HD – wykorzystane w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości zapewniają skany w jakości HD.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najbardziej czuła i najszybsza. Dzięki zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie precyzyjny. Szybkie działanie, komfortowa i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne zalety urządzeń z kolekcji Freedom.
– Edge – to linia urządzeń, które cechują się szybkością i precyzją. Aż sześć dostępnych trybów skanowania umożliwia jeszcze staranniejsze dostosowanie możliwości sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej linii są skuteczne, proste w obsłudze i zapewniają wysoką dokładność skanów. Umożliwiają skan także powierzchni o trudnym dostępie (jak np. wycisku dentystycznego), toteż są wykorzystywane w ortodoncji i protetyce.

Skaner 3D Tiger od RS SCAN dla producentów obuwia i rehabilitantów

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to urządzenie firmy RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym cechuje się ten sprzęt? Ponadprzeciętną prędkością pracy – proces skanowania zajmuje nie dłużej niż 15 sekund. Użycie aż 9 kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze gwarantuje perfekcyjne odzwierciedlenie obiektów oraz dokładność. Urządzenie Tiger jest adresowane w głównej mierze do rehabilitantów, producentów obuwia i ortopedów. Dokładność jego działania jest używana do skanowania stóp, butów i wkładek.

Skanery 3D nie tylko dla gigantów przemysłu

Druk 3D oraz skan 3D nieprzerwanie się rozwijają, za rozwojem idzie zaś użycie coraz to bardziej innowacyjnych technik i półproduktów. To w efekcie sprawia, iż skanery 3D i ich koszt stopniowo spadają. Dawniej były to urządzenia, które posiadały tylko największe korporacje, współcześnie profesjonalny skaner 3D to koszt, na który stać nawet małe przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D są w cenie już od 7000 złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To małych gabarytów urządzenie, ważące nieco ponad 2 kilogramów, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa szybko, precyzyjnie i odwzorowuje wszelkie detale.

Zamierzasz kupić skaner 3D? Skorzystaj ze wskazówek specjalistów CadXpert

Czy lepiej nabyć wysokiej klasy skaner 3D w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Za zakupami w e-sklepie przemawia nielimitowany czas, żeby dobrze zastanowić się nad wyborem sprzętu dopasowanego do naszych potrzeb, a także opcja zrobienia ich o dowolnej porze dnia i nocy. Plusy zakupów stacjonarnych? Konsultacje ze ekspertami i opcja obejrzenia sprzętu na żywo. Ale jedno z drugim można łączyć – można wybrać przez internet wstępnie jakieś urządzenie, a następnie umówić się (mailowo, przez formularz kontaktowy czy , telefonicznie) na konsultacje w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D bądź inne urządzenie do druku przestrzennego to duża inwestycja, zatem warto podjąć decyzję o jego zakupie w oparciu o merytoryczne wsparcie konsultantów CadXpert. Po sprzedaży CadXpert gwarantuje kompleksową obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem oraz, a także pomoc techniczną.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]