Celebrytki – ozdoba i symbolika

łańcuszki celebrytki, celebrytki

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Duża dostępność wzorów i materiałów, z których się je wykonuje powoduje, iż każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie również z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, gwiazda, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności oraz przekory.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]