Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

czapraki, czapraki dla koni

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają koniowi wygodę, a przy tym osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw bardzo dobrze chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz kupić wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę absorbującą pot koni, wyprodukowane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]