Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe.

Znajdź ściereczki na rolce

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pomagają utrzymać najwyższe standardy higieny w wielu firmach. Jakie produkty znajdują się aktualnie w sprzedaży? Na co trzeba zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w których branżach gospodarki się go używa?

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – są najczęściej używane w rozmaitych gałęziach przemysłu, przykładowo w branży medycznej, w firmach produkcyjnych, w zakładach przemysłowych oraz wielu pozostałych sektorach gospodarki, w których niezbędne są absorpcyjne i wytrzymałe materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie radzi sobie z wyschniętym brudem, kałużami z oleju, pyłem, tłuszczem, jak również innymi ubrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może także być użyte do pucowania szyb czy polerowania delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry, a jednocześnie są niezmiernie chłonne, elastyczne i mocne

Celulozowe i uniwersalne – typy czyściw technicznych

W sprzedaży znajdziemy wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Elementarny podział odróżnia czyściwa włókninowe oraz papierowe. Na potrzeby gastronomii stworzono czyściwa dostosowane do kontaktu z pokarmami. W sklepie internetowym Verde Avis kupisz artykuły wielozadaniowe, włókninowe do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające kurzu, do usuwania intensywnych zabrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i mogą być wykorzystane do czyszczenia rozmaitych nawierzchni bez użycia wody. Najwyższej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce oraz w klasycznej formie.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]