Derki dla koni – gdzie kupić?

Chcesz nabyć derkę? Koniecznie odwiedź ten adres

Derka specjalne przykrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny oraz ochronę przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można dzisiaj zamówić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – dobieramy dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, jak również gwarantują koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]