Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Zobacz, gdzie zamówić spodnie bryczesy, wejdź na https://horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda konna wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, godzin pracy i ogromnych pokładów cierpliwości, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Duży wybór asortymentu znajdziesz w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu minimalizują ryzyko otarć naskórka. Poprawnie uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak kupić najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej lub innych surowców dających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również łydki i uda, lub kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort termiczny w czasie jazdy. Istotne są też walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszenie.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]