Kiedy postawić na zaciemniające rolety dzień noc?

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca albo roleta typu 100 procent zaciemnienia będzie najlepszym wyborem? Kiedy warto wybrać stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tychże produktów jest cały wachlarz, a możliwość kontroli ilości światła to nie jedyna ich ciekawa właściwość. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających jest możliwe pełne zaciemnienie, ale w rolecie dzień i noc już nie. Który model najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz odpowiedź.

Plusy rolet dzień noc i rolet 100% zaciemnienia

Całkowita kontrola nad ilością światła docierającego do wnętrza to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg wspólnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to możliwość montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Pozostając w temacie montażu – jest on niezwykle prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia śrub i gwoździ. Każdy poradzi sobie z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień noc.
Wiele kolorów w ofercie powoduje, iż te produkty odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc dostępne są też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasków tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wytwarzane przez wielu wiodących producentów i marek. W czasie zakupów polecamy wybór polskiej firmy – producenta rolet zaciemniających. Warszawa, Trójmiasto lub Kraków to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Istnieje też opcja spersonalizowania produktu na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowych wymiarów.