Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Zainteresowany kontenery produkcja? Kliknij tu

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć używane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]