Młoda marka, profesjonalne urządzenia – o ekspresach do kawy Nivona

Kawa to aromatyczny napój, którym od setek lat cieszą się kolejne pokolenia jej pasjonatów. Wielu nie przetrwa dnia bez chociaż jednej jej porcji, a są i tacy, którzy piją ją nawet kilka razy dziennie. Z reguły ograniczają się oni do kawy rozpuszczalnej, aczkolwiek prawdziwi entuzjaści kawy sięgają po nią w ziarnach i nieprzerwanie poszukują profesjonalnych ekspresów, dzięki którym wyzwolą z nich pełen potencjał. Z myślą o takich smakoszach powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – idealny do mieszkania i kafejki

Pomimo że Nivona jest stosunkowo nową marką (pojawiła się zaledwie na początku XIX wieku), to dobitnie zaznaczyła już swoją obecność w sektorze wyposażenia dla miłośników kawy. Wraz z opracowaniem kolejnych ekspresów wypracowuje sobie coraz większy szacunek znawców kawy, głównie dzięki temu, że produkuje w pełni profesjonalne urządzenia w niezmiernie przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona wyróżnia gustowny design, utrzymany w neutralnej kolorystyce czerni, bieli i szarości. Tym samym idealnie pasują zarówno do biur oraz kafejek, jak i do kuchni naszych domów. I choć posiadają wiele funkcji, są to ekspresy niesłychanie proste w eksploatacji, z którym poradzi sobie każdy użytkownik.

Ekspresy Nivona – spieniacz do mleka i wbudowany młynek

Ekspresy Nivona mają wiele użytecznych funkcji. Z niektórymi z nich, np. z modelami NICR 759 i NICR 789 można komunikować się za pomocą Bluetooth i dzięki temu zarządzać nimi z poziomu telefonu. Ekspresy marki Nivona posiadają także zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wyciągnąć z rozdrobnionych ziaren ich intensywny aromat. Opcja “Moja kawa” pozwala natomiast na dodanie własnych ustawień przyrządzania naparu. Za sprawą opcji Easy-Spumatore (dodanej m.in w ekspresie NICR 660) w mgnieniu oka zrobimy aksamitną piankę do latte. Co bardzo ważne, ekspresy Nivona można bez problemu zachować w czystości.