Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Dowiedz się, gdzie kupić shutters, wejdź na https://skyshutters.pl.

Projektując aranżację domu, na ogół nie przeznacza się dużo uwagi na dekorację okien. W większości wypadków wybiera się szablonowe rozwiązanie, to znaczy zasłony i firany, które czasem łączone są z żaluzjami. Jednak jest jeszcze inne zdobywające sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Z czego wykonywane są okiennice wewnętrzne shutters

Podstawową cechą shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych są ruchome, a więc można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od kaprysu mieszkańców. Wykonuje się je z płyt pilśniowych, PCV, jak również z drewna. Okiennice wewnętrzne shutters instaluje się przede wszystkim na oknach, jakkolwiek rewelacyjnie sprawdzą się też na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda element okna, który w naszych domach spotyka się w dalszym ciągu dość rzadko, ale większość na pewno kojarzy je z telewizji czy kina, bowiem tego rodzaju okiennice są niesłychanie popularne na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w RPA czy w Nowej Zelandii.

Shuttersy pasują do różnych stylów aranżacyjnych

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko wspaniale wyglądają, ale mają także przydatne funkcje. Za ich pomocą można kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: w gorące miesiące powstrzymywać nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – zapobiegać stracie ciepłego powietrza. Shuttersy wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i nie ma przeważnie przeszkód, żeby zainstalować je na zdecydowanej większości okien. Wytwarza i instaluje się je na zlecenie, co skutkuje tym, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom niesłychanie szykowny wygląd, w wyniku czego zwiększają wartość posesji. Warto też uwydatnić, iż okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez stosowania żyłek, co właściciele zwierząt lub rodzice ciekawskich dzieci, które rozerwać wystające żyłki, uznają na pewno za sporą zaletę.

Nasze dane:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]