Opakowania szklane w hurcie – oferta dla dużych i małych producentów

Chcesz kupić opakowania szklane w hurcie? Wejdź na https://bit.ly/3kmLYcB.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to również sektor, w którym idealnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim autorskim, smakowitym bądź ekologicznym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi być zapakowana tak, aby artykuł jak najdłużej zachował świeżość, a zatem najlepiej w butelki i słoje ze szkła. Zaletą takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie słoików i butelek to sposób na optymalizację kosztów

Wiadomym jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo pasty warzywne, soki czy dżemy, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest tym samym dla niego zarówno formą redukcji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach zazwyczaj można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale także oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików oraz butelek. Tym sposobem też dostanie je o wiele szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co kupimy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (znakomite do przechowywania wina, piwa czy soków) i słoje. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zawierających – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1600, a nawet 2000 sztuk wybranego opakowania. Firmy posiadające własne samochody dostawcze mogą także odebrać zakupiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą butelek bądź słoiczków w hurcie można też nabyć odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle pasujące do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]