Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Zobacz, gdzie kupić części Renault Kraków

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, układu chłodzenia, silnika oraz podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]