Ozdoby i pyłki do paznokci – stwórz niepowtarzalne efekty

Znajdź pyłki do paznokci na https://houseofbeauty.com.pl/c/77-pylki-efekty-do-stylizacji-paznokci

Zdobienie paznokci tylko pozornie jest banalne. Tak naprawdę to skomplikowane zadanie wymagające określonych zdolności oraz specjalnych materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez wykwalifikowaną kosmetyczkę rekompensuje jednak koszty związane z jej pracą oraz kupnem akcesoriów. Ciekawie umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki stają się powodem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać u kosmetyczki? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej wyglądał na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci i inne ozdoby

Do zdobienia paznokci teoretycznie wystarczy zwykły lakier. Należy jednak mieć na uwadze, że za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę ładnych efektów. Te będą osiągalne jedynie przy użyciu dodatkowych środków, takich jak pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy przy użyciu pyłków do paznokci to między innymi lustrzane odbicie, metaliczny połysk lub każdy wymyślony wzór. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy także ozdoby do paznokci w postaci naklejek umożliwiających uzyskanie wrażenia refleksu holograficznego.

Kto produkuje ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe kosmetyki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu marek, które nierzadko specjalizują się w ich produkcji. Najistotniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to między innymi ChiodoPro, Catrice, Indigo, Semilac, Miyo, Milani, Neonail oraz CND.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]