Pasta BHP – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Skieruj się tutaj, aby zamówić pastę do mycia rąk

Rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy kominiarze – to zaledwie kilka grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, których trudno usunąć ze skóry dłoni. Są nimi głównie różnego rodzaju smary, oleje, sadze, farby, a także, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najefektywniejsze są pod tym względem pasty BHP.

Pasty do mycia rąk – kiedy się ich używa?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych środków myjących wykorzystywanych każdego dnia w zwykłych domach. Jako że jest stosowana do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń, powinna charakteryzować się odpowiednimi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, które usuwają zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno środki myjące stosowane w paście do mycia rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, żeby pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Gdzie są potrzebne pasty BHP pasta BHP do rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Oczywiście przyda się także w domu – okaże się bardzo pomocna w czasie porządków bądź w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach należy sięgnąć po nieduże opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]