Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Dalsze informacje o gąsiorze do wina.

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon na wino – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nieprzeciętny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]