Producent drzwi drewnianych – jakość i dbałość o produkt

Na https://www.oknostol.com.pl znajdziesz więcej informacji o drzwi wewnętrzne producent

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na rynku sprawiło, że jej specjaliści gwarantują konsumentom najwyższą jakość usług i wytwarzanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale też ich solidność, uzyskane za sprawą użycia w toku ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca dbałość o zachowanie czterech wartości: satysfakcji użytkownika, całkowitej wygody eksploatacji produktów, ich najwyższej jakości, jak również absolutnego bezpieczeństwa.

Czym charakteryzują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Sprzedawane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie dla konsumentówszukających niecodziennych, ale w pełni ergonomicznych oraz solidnych produktów. Gwarantują one domownikom maksymalną wygodę – skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy oraz są świetną izolację termiczną, co jest ważne nie tylko zimą, ale również podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa swoich wyrobów, w związku z tym są one wyposażone w nowoczesne systemy utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich niepowtarzalna, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są tylko z surowców wysokiej jakości, toteż zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne.

Co oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć także na polu obsługi klientów. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują bezpłatną konsultację przy doborze właściwego modelu drzwi, a także pomiar w mieszkaniu, co da pewność, iż montaż drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich osobiście przygotowanego szkicu, bezbłędnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko formatu drzwi, ale również metoda wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]