Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Tu zaopatrzysz się w słoiki z kranikiem.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie używany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]