Środki do usuwania farby olejnej – czyści nawet chropoate powierzchnie

Zobacz, gdzie zamówić preparat do usuwania farby olejnej, wejdź na verdeavis.pl

W ostatnich latach problem pojawiania się malunków na ścianach budynków i murach znacznie się nasilił. Z reguły mają one postać napisów wykonanych sprayem. Ich wartość artystyczna jest zerowa, a ponadto zwykle hasła te niosą treści rasistowskie lub wulgarne. Nie dziwi zatem, że zarządcy lub właściciele budynków robią co w ich mocy, żeby pozbyć się ich z murów. W tym celu zwykle decydują się na ponowne pomalowanie ściany – to jednakże jest dość kosztowne i pochłania mnóstwo czasu. Inną opcją jest użycie środka do czyszczenia elewacji.

Jak działa preparat do mycia elewacji?

Działanie takich środków bazuje na czynnikach aktywnych rozpuszczających składniki najpopularniejszych farb – w szczególności rozmaitego rodzaju żywice. Ich specyficzna kompozycja powoduje, iż środki tego typu umożliwiają czyszczenie nawet bardzo porowatych elewacji. Dobre środki do usuwania farby nie mają w składzie rozpuszczalników (np. toluenu), które są szkodliwe dla otoczenia i ludzi. Użycie środków do czyszczenia elewacji polega na naniesieniu ich na fasadę budynku – w tym celu należy skorzystać z wałka lub dużego pędzla. Po 60 minutach preparat trzeba opłukać myjką ciśnieniową bądź spłukać wodą.

Dla kogo preparat do usuwania farby olejnej?

Środki do czyszczenia elewacji powinny być na wyposażeniu wszystkich firm sprzątających, które obsługują wspólnoty mieszkaniowe, ponieważ to głównie fasady niestrzeżonych budynków są narażone na ataki wandali. Małe opakowanie środka okaże się przydatny także właścicielom firm, sklepów czy domów jednorodzinnych. Zakup preparatu do czyszczenia elewacji to w obliczu konieczności pomalowania ścian po raz kolejny istotna oszczędność – zarówno jeśli idzie o wydatki na kupno farby, jak i czas potrzebny do wykonania tej pracy.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]