Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Zamów profesjonalne drukarki 3D

W asortymencie CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne technologie i instrumenty. Szacuje się, że korzystając z drukarek 3D oraz pozostałych urządzeń Stratasys można praktycznie o 90 procent zredukować koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie wysokiej klasy drukarek 3D i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Drugim liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, pionierskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się ergonomiczną konstrukcją oraz intuicyjną obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można wydrukować identyczne prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w najrozmaitszych gałęziach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest dokładny i trwały, a podczas procesu drukowania nie pojawiają się wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]