Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność wesel na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot weselny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie istotny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Gwiazda, Stretch, Turek, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, jak również hale z plexi.

Namiot weselny – zadbaj o wygodę zaproszonych

Istotna jest również solidna budowa namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.