Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

maseczka wielokrotnego użytku, przyłbica ochronna

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, kompletnie odmienił nasze życie oraz kontakty z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego narzucają obowiązek korzystania ze określonych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do kina lub sklepu, gdzie przeważnie przebywamy w większym skupisku ludzi, powinniśmy bezwzględnie założyć na nos i usta maseczkę ochronną. Co jednak uczynić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z materiału?

Komfortowa maseczka wielokrotnego użytku w postaci mini przyłbicy

Osoby, które uważają bawełniane maseczki ochronne za niekomfortowe i mają trudności z oddychaniem podczas ich noszenia, mogą zakupić przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona użytkownika przed kontaktem z patogenami w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania usta i nos, ale jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi atutami są solidność, komfort i dosłownie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi starszych i astmatyków

Ochronną przyłbicy zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby chorujące na astmę, mające ukończony 60 rok życia bądź regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą nosić ochronne maski podczas wykonywania pracy. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co z pewnością uznają za zaletę ludzie młodzi.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]